flodur

Notebook v nemocnici?

Můžu si vzít s sebou do nemocnice malý notebook pouze na prohlížení filmů?
Nemáte někdo zkušenost. Děkuji moc.

Nejlepší odpověď
marci1

Můžete, ale musíte ho nahlásit a podepsat prohlášení, že za něj ručíte. Nevýhodou je, že Vám ho, třeba při odchodu na vyšetření, může někdo ukrást. Stává se to.

Další odpovědi
Shizuka

Ano můžeš .. protože byl několikrát můj malej kamarád a jeho maminka mu tam vždycky donesla malej notebook aby si mohl pouštět pohádky :)
a v nemocnici neměli s tím problém .

anonym

samozřejmě, jak jinak to tam přečkat? Dokonce tam funguje i internet, tam, kde jsem bla v nemocnici já fungoval hodinu denně úplně zdarma, pak se to samo přerušilo

cochee

Já myslím, že si to každá nemocnice ošéfovává po svém, takže je třeba se poinformovat v konkrétním špitále. Vím třeba, že někde za noťas vybírají poplatek, kvůli spotřebované elektřině. Navíc v nemocnici, i když to třeba globálně povoleno je, mohou přesto existovat lokality, kde to může být zakázáno, například aby to nerušilo přístroje – JIP, ARO, intermediární atp. (A nejen notebook, ale třeba mobil.) Já bych asi kontaktoval například staniční sestru konkrétního oddělení.