Tagsi

Nokia Lumia 820 nebo HTC 8× ?

Zdůvodněte svou odpověď prosím :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Chybu neuděláte, když si koupíte ten či onen. Oba to jsou výborné mobilní telefony, avšak osobně bych se přiklonil k Nokii.
U ní oceňuju zejména precizní konstrukci, výbornou výdrž baterky, možnost vložení paměťové karty a kvalitní foťák. Řadu lidí nadchne možnost bezdrátového dobíjení. Naopak rozlišení displeje by zde mohlo být lepší, když je to takové „pádlo“ – 4,3".
U HTC zase oceňuji výborné reproduktory, informační LE Diodu a pěkné rozlišení displeje. Naopak mi tu chybí slot na paměťovou kartu (na druhou stranu velikost vnitřní paměti 16GB je slušná) a uvítal bych lepší kvalitu fotek.

Další odpovědi
Majkl95

Já mám Nokia Lumia 520 :D a sem spokojený :) myslim si že Nokia Lumia je nej značka :)