No to mi je divne,pred chvili jsem odpovedela na otazku,

ktera byla v sekci nezodpovezene,a ted ji nemuzu najit.Proc?Diky
Doplňuji:
Hledam ji vsude,psala jsem radu o bulterierovi.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A proč neklikneš na svůj profil a tam na zodpovězené otázky?
Je tam. Je to tahle:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/s-bullterierem-do-nemecka

Další odpovědi
standa

🙂 no protože nejspíš hledáte stále v té sekce ´nezodpovězených´ ne ?

doplněno:

…když ji nemůžete vyhledat podle klíčového slova, tak je dost možné, že otázka byla adminem smazána

p.s. omlouvám se za tu moji stupidní poznámku, že hledáte jen v nezodpovězených 🙂

anonym

To nic pane Stando a Miroslavste diky.

anonym

Prominte me prehlidnuti.