Miroslavst

Nic to neváží, ale když to vložíte do sudu, tak je sud o polovinu lehčí. Co je to?

Tak to mi hlava nebere, co to je?
Doplňuji:
Tak vzduch to není a hélium údajně také ne. Někdo navrhuje, že je to díra, ale ve skutečnosti to nikdo neví a ani já to nevím.
Jeden názor byl, že je to balonek naplněný heliem, jiný názor byl, že je to soudek vložený do sudu.
Správná odpověď však asi není, takže fakt nevím.

Nejlepší odpověď
fablen

že by to byl vzduch?
Doplňuji:
Rocker: tak to asi budeme mít správně 🙂

Další odpovědi
Rocker

Vzduch?

gnosis

vzduch ma hmotnost.

dědapetr

Helium.

stana73

Moje žízeň :D

anonym

Volební sliby

gnosis

nezodpoveditelna otazka:) jak to muze byt vzduch? ten ma hmotnost. a navic uz tam je ne? nebo je tam puvodne vakuum?