Nic jiného než dostávám k narozeninám včetně kulatin od mé vdané dcery jen bonboniéru a flašku vína. Co vy na to?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Už jsem o tom jednou psala. Dárky nečekám, stačí opravdu přáníčko. Ať jde o kohokoliv, příbuzného či známého.

Další odpovědi:

Zlatý

Super, alespoň jednou za rok si můžete udělat mejdan, třeba s kamarádkami, pokud nějaké máte!?

Zlatý

Mně stačí když si na to dcera nebo syn vzpomene a popřeje. Žádné dárky nepotřebuji.

Stříbrný

Buďte rád,že aspoň něco já jsem na tom daleko hůř.

Zlatý

Tak ji řekněte že sladký nejíte a víno nechcete,že vám stačí přání.Nebo to myslíte tak že je vám to málo?

Zlatý

Na mne si ani nevzpomenou,tak to se máte ještě dobře.No ono taky vybírat "dárek pro rodiče":http://pro-rodice-vanocni.dare k.cz/… je umění,já se vždy moji mamky(mám už jen ji)šikovně zeptám,jen tak mezi řečí,potom mi říká,že nebude nic říkat,ale to dělá jen tak,aby se neřeklo.

Zlatý

Dary nejsou potřeba, stačí když ti si druzí vzpomenou.

Bronzový

Záleží na tom co očekáváte.Mě někdo nakukal,že moje babička má ráda bechera.Tak jsem jí pravidelně kupovala kytky,bombošku ,něco praktického a k tomu toho bechera.Jednou jsem se jí zeptala co jí mám koupit,co potřebuje a ona otevřela skřínˇ plnou lahví s becherem a říká-hlavně mě nekupuj bechera,mám jich tady dost.Asi dvanáct,třináct let nic neřekla a nás bylo víc kdo jí to nosil.Vůbec to nechápu,protože má babička nikdy nepila.Tak vám radím,aby jste dceři řekla,že chcete něco jiného,pokud to jde.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.