Avatar uživatele
anonym

Neznáte tento film?

CHtěla jsem se zeptat jestli neznáte film o jedné asi nejspíš 17cti leté dívce, která má bratra kterému je asi 6 a umřeli jim rodiče v aute při havárii, a oni ted bydlí u nějakž´ých příbuzních (možná u strýce a tety, nevím…) ale vím že to byli manželé mladí bez dětí, a to byli oni (ti příbuuzní) co jim zabili rodiče, (myslím že jim ustřihli brzdové hadičky v autě) a ta 17 cti letá holka na to skoro párkrát přišla a oni (ti manželé u kterých společne s bratrem bydlela) ji píchli nějakou injekci aby na to zapoměla. Ten film dávali asi před 5 lety v tv, a já si nepamatuji jak se jmenoval a moc se mě líbil, tak sem se chtěla zeptat jestli ho náhodou někdo nezná..... moc děkuji za každou odpověd
Doplňuji:
iceT: máte pravdu, moc děkuju je to ten film, který sem myslela, ani sem nedoufala, že ho někdo bude znát, opravdu Vám moc děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3561 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Kolega Nechápavé nemá pravdu,já ten film znám,jmenuje se Skleněný dům,dokonce má i druhý,na sebe nenavazující díl o jiných sourozencích,zá­pletka je skoro stejná.
http://www.csfd­.cz/film/15971-skleneny-dum/
Doplňuji:
Není zač,pokud je zápletka filmu v kostce dobře popsaná,tak není problém na něj narazit nebo si vzpomenout.:-)

Upravil/a: iceT

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nechápavé

Neznáme,mas pravdu…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alexandra

Ano,je to Skleněný dům,taky jsem si vzpoměla,jenom nechápu,proč jsi dala Nechápavému palec,když ta jeho odpověď tady vůbec nemá co dělat.To spíš palec dolů,kdyby tu existoval.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek