Anabell

Neznáte tento film o dvojčatech…?

Nedávno mi kamarádka říkala o filmu kde hl. roli hrály 2 dívky-dvojčata. Měly hnědé vlasy. Jedna z dívek svým chováním připomínala rebelku a druhá barbie. Předem Vám děkuji za případnou odpověď.

Nejlepší odpověď
barnajka

Trošku to připomíná komedii „Život je sladký“, ale osobně jsem ten film neviděla, tak nevím, neručím za to.
Možná kdyby sis vzpomněla na víc detailů, dalo by se hledat líp. Nepamatuješ si třeba, jaký byl přibližně věk těch dvojčat, jestli to byla komedie nebo drama, dějová zápletka…?

http://www.csfd­.cz/film/5830-zivot-je-sladky/

Další odpovědi
Sůwa

Znám jen dva filmy o identických dvojčatech. V obou případech byly od sebe odděleny jako mimina, jedna žije s matkou, druhá s otcem a náhodou se setkají na dětském táboře. Ten původní byl natočen v Německu podle knihy Ericha Kästnera Luisa a Lotka, ten druhý byl natočen celkem nedávno v Americe pod názvem Past na rodiče. Zápletka je ale podezřele stejná.
Doplňuji:
Pro Toga : Ve filmu Malé dohazovačky, který jsem neviděla, mi nějak uniká, kde jsou ty dvojčata, když jedna žije s otcem a druhá nemá rodiče. Kam se vymění? Kde vezmou tu vychovatelku a komu ji chtějí dohodit? Dík.

hanysicek

Nebo ještě Malé dohazovačky:-)

Toga

Taky si vybavuji jen dva filmy o dvojčatech. První je film „Malé dohazovačky“ hlavní role Mary-Kate a Ashley Olsen – hrají tam s Kristie Alley. Jsou to malý holky jedna má bohatého tatíka a žije s ním ve velkým domě druhá nemá rodiče a je na táboře. Holčiny se setkají a vymění si na chvilku role. Poté se snaží dát dohromady otce jedné z dívek a vychovatelku z tábora.
A film „Past na rodiče“ dvě holky jednovaječná dvojčata (obě hraje Linsday Lohan) žijí odmalička odděleně – jedna s má mou druhá s tátou. Prvně se prohodili a pak se rozhodli dát rodiče dohromady.

FreeSTONE

Upřesňující dotaz: nekončí ten film náhodou tak, že tu rebelku nechtějí pustit do letadla, protože nemá boty?

Ella

Myslím, že je to „Jeden den v New Yorku“ s Olsenovic dvojčaty.

Tady se můžeš podívat na všechny jejich filmy – většinou vždy hrají spolu (kromě role ve filmu "Charlieho andílci: Na plný pecky, ale to je vedlejší)
http://www.fdb­.cz/lidi/43185-ashley-olsen.html