Neznate nekdo stranku,na ktere bych se dozvedel,kde najit v Minecraftu urcite veci napr.papir,di­amanty atd..?

Jestli me chapete…dival jsem na recepty jak vycraftit napr.knizku a je tam ze potrebuju k ni papir jenze kde ten papir vzit?Existuje nejaka stranka (klidne i v Anglictine) kde je proste popsany kde c je napr.papir – podzemi davam priklad. Predem dekuji za odpoved

Odpovědi
Fyzik

minecraftwiki.net, je zajímavé, že ještě nějaký minecrafter o této stránce ani neví! :) mimochodem papír se získává z třtiny