Neznáte nějaký kontakt na čarodějnici, spiritistku, která by mě zbavila kletby, prokletí?

Nejlépe v Královehradeckém kraji, nebo ve Slezsku? Popřímadě může být i z celé ČR.
Nebo pokud máte zkučenosti s kletbou nebo prokletím, co vám pomohlo?
Doplňuji:
Teri jsem si na 99% jistý. Od určité doby mám smůlu a dějí se mi jen špatné věci. Začaly halacinace, nejprve hlasové později vizuální, drbu se po celém těle. Zažívám změnu osobnosti, je to pro mě utrpení. Vše začalo od jedné doby co mě okradl jeden cikán, kvůli mě šel do vězení. Volal jsem do ezo. tv a tam
mi kletbu(prokletí) potvrdili. Opravdu potřebuju pomoc zkušené čarodějky, aby mně poradila. Sám bych asi žádné rituály nezvládl. Hledal jsem na internetu, ale nic jsem nenašel, kdyžtak se prosím koukněte jestli něco nenajdete. díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

znám jenom jednu čarodějnici - bejvalku.
a tá spíš zakleje jak odkleje.

Další odpovědi:

Bronzový

Taky jsem zatížen kletbou, když jdu večer na záchod, tak se nikdy netrefím di mísy.

Zlatý

Jsi si jistý, že jsi zatížen kletbou?
Jak jsi to zjistil?

Pokročilý

Jsem na tom podobně. Kdysi mě proklela jedna holka že jsem ji nechal. Od té doby jsem sám. Už jsem se s tím smířil

Pokročilý

Doporučuji mu zavolat, popsat situaci.Mám s ním osobní zkušenost a to velice dobrou.Také si pořiďte pentagram, zaktivujte ho podle návodu na netu a noste ho 24 hodin denně.Návod na aktivaci najdete když do vyhledávače zadáte návod na aktivaci magického předmětu.

Zdroj: http://www.janrychlik.cz/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2729
Zlatý quentos 1319
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 957
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 535
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 479

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.