Pokročilý

Neznáte nějakou hračku pro koťátko kterou bych mohla vyrobit sama?Předem děkuji za odpovědi.....:D

Papír, provázek, stužky. . . . . . . atd. prostě z čehokoliv co máte běžně doma....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zmuchlej do kuličky alobal a hoď ho na zem.

Nebo vezmi provázek a na konec navaž zmuchlaný papír nebo kousek (nejlíp chlupaté) látky, mašličky a ideálně třeba rolničku - to pak můžeš tahat za sebou nebo někam zavěsit, kotě si bude hrát na lov :-)

Náš kocourek si taky hrával s víčky od petek nebo s pingpongovým míčkem.

Další odpovědi:

Já mám běžně doma myšky (bydlím na chalupě), takže hračka z "materiálu" běžně doma dostupného je nabíledni, máš-li chatu... Prodává se pastička, do níž se chytí živé. Nu a pak ji možno vypustit koťátku před čumák a koukat, jak (zda) si hraje kočka s myší.

Nemáte-li chatu, tak něco fádnějšího: Jak sama zmiňujete/š, stužky ... svázat je do klubka. Papír bych nedával, ať ho nežere

Pokročilý

potřebujeme: Gumový provaz
Bavlnu nebo něco chlupatého
Koníka
Nůžky
Papír
A nějaké kamínky nebo korálky ..

Vezmeme si papír a uděláme z něj kuličku ale tak,aby uprostřed bylo nějaké místo na korálky nebo kamínky aby to hrkalo.Do toho pak dáme ty korálky a na to nalepíme chlupatou látku-raději více vrstev a koníkem spojíme ke gumové šňůrce,aby to bylo natažitelné-pružné a aby to mohlo i skákat.Nevím jak se vám to povede ale mě se to povedlo a moje 2 kočky si to oblíbily a teď jim to vyrábím často.

Stříbrný

Nebo hračku pro děcko která piští když se zmáčkne. Kočka si bude myslet že je to živá myš.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.