Tezz

Neznámá písnička

Nevíte někdo,jak se jmenuje písnička,která byla ve druhém díle seriálu DS a v seriálu Beze stopy (druhá řada,první díl)?

Nejlepší odpověď
N-D

Nebo si spíš stáhni aplikaci do mobilu přesně na tohle. Například Shazam a název písničky máš hned ;)

Další odpovědi
iceT

http://www.se­rialzone.cz/se­rial/beze-stopy/epizody/au­tobus/
prohlédni si řádně odkaz,hned pod popisem epizody lze spustit i hudbu z epizody,jen nevím jestli jí tam nebylo víc.
nevím co je DS.

bolak

Co je to DS? Vem mobil, najdi tam „Záznamník“, jdi na počítač, spusť to video na tom úseku s písničkou, mobil dej k reprákům a spusť nahrávání. Až budeš mít hotovo, soubor s písničkou uploaduj třeba na uložto a nám pošli odkaz.