goomaky

Nezná někdo tohoto interpreta? Říká se mu Bláznivý nebo Šílený Igor. Včera hrál na rádiu Vltava.

Prosím, pokud ho někdo zná, aby mi dal odkaz nebo jakoukoliv informaci, o koho jde a kde najdu jeho tvorbu. Byla to šílená hudba. Měla prvky opery, metálu, trancu, hodně bubny, taky housle… bylo to hodně rychlé, chvílema uširvoucí 😛 ..no šílenost! 🙂 Předem moc děkuji za každý užitečný příspěvek vedoucí k nalezení tohoto interpreta! 🙂 Hezký den všem! 🙂

Odpovědi
Nerevarin

Tady je včerejší program Vltavy.
http://www.roz­hlas.cz/program/por­tal/#/1/2016-02-26

Nebo napsat přímo do rádia. Se jménem Igor to nemá nic společného, ale napadl mě jestli to neni Varhan Orchestrovič Bauer.

Radius

Bude to ten Varhan O.B.