MobilManiak

Nezdá se Vám, že se z Odpovědí stává holčičí poradna?

Každou chvíli tady je otázka „Co mám dělat, když kluk, který se mi líbí…“. To se to nějak mezi holkama profláklo a říkají si „Zeptej se na Odpovědích.“?

Nejlepší odpověď
annas

To už se částečně stalo. Stačí se podívat do archivu a najdete stále opakující se otázky – jak sbalit kluka či holku, co dělat, když mě nechce atd.

Rovněž tazatelé nevyužívají archiv, kde by získali i další rady.

Odpovědi se vyvíjejí, ale bohužel ne vždy k lepšímu. Každý nový uživatel se zpravidla domnívá, že jeho otázka, často „neotázka“, je jedinečná atd., jak by mohl mít někdo jiný stejný nápad jako on atd.

Kdo chce odpoví, kdo nemá zájem, ignoruje.

Další odpovědi
Drap

Ne, nezdá. Spíše přibývá lidí, kteří sem vkládají zmatené dotazy, bez toho aby se nad nimi zamysleli. Stejně tak otázky typu : Myslíte si… …
Taková otázka nikomu nepomůže. K čemu je dobrá? Co je komu po tom co si kdo myslí?

postcd

ani ne, ale tyto otázky to je spíše do diskuze a moc mi nejde jednorázově odpovdět, natož chuť luštit a zjišťovat co se mezi tou dvojicí mohlo stát

MobilManiak

Annas: a co si ale myslí, že jim tu poradí…vždyť jsou jen 2 možnosti: dál tiše koukat na kluka/holku jako pes na salám nebo mu to říct, že k němu cítí určitou náklonost.

annas

Jak jsem napsala, otázka je pro školáky životně důležitá. 🙂 Zřejmě si nic nemyslí, jinak by takovou otázku nemohli vložit.

Přece je každý jedinečný a chová se jinak, proto rady zpavidla moc nepomohou.