Android game

Může Kalifornie vyhlásit nezávislost?

Ahoj,
může Kalifornie vyhlásit nezávislost?
V internetových diskuzích jsem se dočetl, že ústava USA nedovoluje opustit federaci.
Je to skutečně tak?
Upřímně doufám, že je to pravda.

Odpovědi
Zvědavý

Kdysi dávno se Kaliforňané mohli zbláznit aby patřili do únie. Jestli narážíš na těch pár tisíc volů co se neumí smířit s výsledky tak v klidu navíc kalifornie je tradičně stát demokratů. Ty protesty brzy skončí. Je to podobný nesmysl jako když chtěli udělat Londýn nezávislí. Myslíš že by to skutečně ti co o tom rozhodují dopustili ? Já myslím, že né.