Pokročilý

Nezávazný sex. Ano či ne?

Jaký máte názor na nezávazný sex? Myslím tím i jak na jednu noc, tak "kamarády s výhodami".

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Když se to předem řekne, tak je to fajn.
Vystřídala jsem takových chlapů víc, ale vždy jsem si myslela, že z toho něco bude a nakonec nebylo. Považuju hlavně za prasáctví od chlapa, když neřekne na rovinu, o co jde. I pokud nebudeš lhát tak bohužel dost žen se zamiluje, takže je potřeba počítat s tím už předem. Proto asi chlapi tvého typu pořád střídají a střídají - holt každá ženská začne chtít po čase vztah. Nebo následuje rozchod.
Aspoň taková je moje zkušenost ze života... I ten sex často na jednu noc, měsíc... až tak za moc nestojí... Ale tak jako zpestření to jde, když už ,, není do čeho píchnout". :D

Další odpovědi:

Bronzový

Pokud s nikým nechodíš ok, ale nezapomeňte se nějak chránit :-)

Zlatý

Rozlišuju nahodilý sex a nezávazný sex...¨
;-)
Nahodilý neprovozuju (obvykle, ´pokud možno´), může to být i výrazně nebezpečné...
Nezávazný (kamarádi s výhodami) - jo, proč ne? - pokud s touto variantou oba počítají... Bohužel jsem se několikrát ´potkal´ s tím, že holka sice souhlasila s nezávazným sexem, ale už se záměrem přejít na ´závaznou´ variantu - proto vždycky trvám na předběžném ujasnění si - ´vo co go´.

Stříbrný

Ale jo, klidně přijeď :)

Bronzový

Ne. Nic jako nezávazný sex neexistuje.

Pokročilý

nezávazný sex je ta nejlepší věc na světě.pokaždé je to něco jiného.ne jako v několikaletém vztahu,pořád píchat tu samou.je to jako jíst celý život každý den brambory,-)))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 627
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.