ro12

Nezaměstnanost

Zajímá v dnešní době a řeší někdo těžkou situaci v nezaměstnanosti Kdo pomůže těmto lidem Nevidim že někdo toto řeší nebo ano prosím o odpověd

Nejlepší odpověď
fira

Podle mě je chyba i v tom že stát zaměstnává důchodce.Soukromá firma ať zaměstnává koho chce ale stát by to dělat neměl.Pracující důchodce bere práci nezaměstnanému­.A pak se všichni diví že nejsou peníze.

Další odpovědi
Klarisa

Každý si bohužel musí pomoct sám,naše podniky se zavírají a prodávají do ciziny,proto nemáme práci a vládě je to jedno podle mě.Na pracáku akorát nám nadávají co nemáme práci jak to že nemáme práci,že se málo snažíme,to si ji máme vycucat z prstu?My lidé nezmůžem nic můžem akorát stávkovat nebo odjet do ciziny,moje dcera se tam chystá a nechce se vrátit nikdy.Tady když zkoušela brigádu akorát ji obrali o peníze,a když šla na školení,tak po ní chtěli další tisíce,kde to jsme?Když chtěla dělat modeling tak nejenže si kupovala oblečení a vše ještě chtěli po ní 8 tisíc za to,že ji naučí chodit.Takže jediná možnost je okrádat se navzájem.