ReHu

Než odpovíte na dotaz, pročtete důkladně všechny odpovědi?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já tedy ano, abych se seznámil s reakcemi přede mnou, ujistil se, že správně chápu otázku, případně oponoval, nebo přidal něco lepšího. Ovšem na dotazy nesmyslné, jen tak z nudy, nebo nepřínosné, nereaguji. Bohužel právě tahle sorta hodně převažuje.

Další odpovědi
ivzez

Většinou ano, ale někdy reaguji už v případě, že narazím na nepřesnou nebo zavádějící odpověď. Ostatní dočtu až po vložení své odpovědi (někdy pak musím opravit, doplnit nebo upřesnit).

Často před vložením své odpovědi zapomínám aktualizovat stránku,
takže se může stát, že někde vložím téměř stejnou odpověď jako ostatní.

led

Je dôležité „neopisovať“ ale vložiť vlastnú odpoveď. Preto napíšem odpoveď, ale pred odoslaním, pozriem najprv odpovede iných. Už sa stalo, že svoju v pote tváre zosmolenú odpoveď som neodoslala, pretože v princípe bola totožná s už napísanými odpoveďami. A opisovať sa nemá, hovorili nám v škole.

gecco

Většinou ne, napřed odpovim…
😉

Emefej

Ne. Nejprve obohatím tento web svou správnou odpovědí, teprve potom si přečtu ty špatné.

Šidlo

závisí na otázke

niekedy je to dôležité, niekedy je zlé si prečítať čo i len jednu odpoved lebo hned sa uloží do podvedomia a odtiaľ ovplyvňuje či chcem či nie

redy

No já taky odpovím, a pak čtu.

A jsem hrozně ráda, že moje odpověď je totožná, aspoň přibližně, s nějakou která je už napsaná.

To si přídu jakože dobře, že taky vím .-))

Lamalam

Nikdy nic nečtu, odpovídám z voleje.