Avatar uživatele
ReHu

Než odpovíte na dotaz, pročtete důkladně všechny odpovědi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Emefej, redy, Lamalam, gecco, Kepler před 3048 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já tedy ano, abych se seznámil s reakcemi přede mnou, ujistil se, že správně chápu otázku, případně oponoval, nebo přidal něco lepšího. Ovšem na dotazy nesmyslné, jen tak z nudy, nebo nepřínosné, nereaguji. Bohužel právě tahle sorta hodně převažuje.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10, ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Většinou ano, ale někdy reaguji už v případě, že narazím na nepřesnou nebo zavádějící odpověď. Ostatní dočtu až po vložení své odpovědi (někdy pak musím opravit, doplnit nebo upřesnit).

Často před vložením své odpovědi zapomínám aktualizovat stránku,
takže se může stát, že někde vložím téměř stejnou odpověď jako ostatní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Je dôležité „neopisovať“ ale vložiť vlastnú odpoveď. Preto napíšem odpoveď, ale pred odoslaním, pozriem najprv odpovede iných. Už sa stalo, že svoju v pote tváre zosmolenú odpoveď som neodoslala, pretože v princípe bola totožná s už napísanými odpoveďami. A opisovať sa nemá, hovorili nám v škole.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Většinou ne, napřed odpovim…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ne. Nejprve obohatím tento web svou správnou odpovědí, teprve potom si přečtu ty špatné.

Upravil/a: Emefej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

závisí na otázke

niekedy je to dôležité, niekedy je zlé si prečítať čo i len jednu odpoved lebo hned sa uloží do podvedomia a odtiaľ ovplyvňuje či chcem či nie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

No já taky odpovím, a pak čtu.

A jsem hrozně ráda, že moje odpověď je totožná, aspoň přibližně, s nějakou která je už napsaná.

To si přídu jakože dobře, že taky vím .-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Nikdy nic nečtu, odpovídám z voleje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek