Zlatý

Nevloží se mně celá odpověď. Poradíte mně prosím? Kde se stala chyba?

Vložila jsem odpověď k otázce. Odpověď jsem stylizovala v Dokumentu, takže u otázky jsem ji okopírovala a odeslala. Když jsem se později k otázce vrátila, všimla jsem si, že se neotiskla celá. Doplnila jsem chybějící část a znova se otiskla jen jedna věta. Zkoušela vložit i v diskuzi, opět jen první věta. Okopírovala jsem odpověď do konceptu mailu, objevila se celá.

http://www.odpovedi.cz/…

Doplňuji:
Neví někdo další, jak mám postupovat (kromě použití poznámkového bloku).

Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dobré je zrušit formátování - zřejmě si Word či kam to kopírujete, s tím trochu pohrál a místní editor formátování neumí - umí jen prostý text. Proto je lepší předtím vymazat formátování.
Pokud máte Microsoft Word 2007 nebo novější, je to ikonka Aa s pryží v horním meny.

Případně si opravený text z Wordu překopírujte do Poznámkového bloku a až z něj vkládejte onen text. Poznámkový blok najdete v Start-Programy-Příslušenství.

Další odpovědi:

Stříbrný

Pokud si chci stylizovat nejen odpověď zde ale i na jiných stránkách dopředu tak používám obyčejný windowsovský poznámkový blok. Žádné problémy při kopírování textu nejsou.

Diskuze k otázce

Zlatý

Drap

Bedy mě radil, ale prý mám vložit odkaz .. jak můžu vlopžit odkaz, když má většinu z hlavy nebo z tištěného zdroje. Nevím, koho se mám zeptat, co mám udělat, abych mohla kopírovat z Wordu . .

Annas to nešlo vložit, poprosila mne o pomoc. Díky.

Zlatý

zjentek

budu dělat, že jsem to jako poctivý návštěvník přehlíd ..drape!!!! ,)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.