jirka F

Nevíte, z čeho můžu mít bodavou bolest hlavy, pocit na omdlení a být malátný?

Dobrý den, už v 10:50 mně začala z ničeho nic bodavá bolest hlavy( jako kdyby mě bodalo několik jehel), neustále se snažím pít, ale nepomáhá to, mám i pocit na omdlení a jsem malátný, nevíte, čím to může být?

Původní dotaz
Nevíte s čeho to může být?

Nejlepší odpověď
Kulpix

Občas se mě to taky stává . Někdy to bodá , jindy mě jakoby ,,tlačí'' oko. Mám pocit , že je větší nežli oční důlek.

Stačí se důkladně vyspat a nenechat se nikým / ničím vyrušovat. Ani mobil nemít u sebe ty vlny co vydává taky ruší.

Přeju ,ať to přejde.

Další odpovědi
Drap

Podobné příznaky mohou být při prasknutí nějaké žilky. Pokud máš takové problémy, vyhledej neprodleně lékaře.

jirka F

paní doktorka mě říkala že to bylo z přetížení že se to tělo nestačilo pořádně vyspat a načerpat síly do dalšího dne.