LuK4S3k CZ

Nevíte prosím v jakém roce asi bude Windows 9 ?

Odpovědi
Vašek123

Konečná verze Windows 9 má vyjít v říjnu nebo v listopadu v roce 2014, ale beta verze bude vydána v lednu 2014. U Windows 8 bude také nová verze Windows 8.1 teď je v angličtině zkušební verze. Podle mého názoru bych si počkal na konečné verze těchto produktů.

cochee

Bych se skoro vsadil, že žádný Windows 9 nebude a bude se to jmenovat jinak.

anonym

microsoft má velké problémy prosadit vůbec windows 8, lidé spíš zůstávají u starších windows xp a windows 7 které splňují jejich nároky lépe … na nějaké brzké uvedení windows 9 bych moc nesázel.
Doplňuji:
přesně jak píše cochee, pokud windows 9 a jejich autor vůbec za pár let budou existovat, nejspíš se bude jmenovat jinak aby se to dalo lépe propagovat, třeba windows katana nebo windows 8+7=15 …