sarinks258

Nevíte o nějakém bytu,který se prodává okolí Kostnické,Chomutov?

Ahojky,kamarádka potřebuje pomoc.Nevíte o nějakém bytu,který se prodává v Chomutově,ale okolí Kostnické ulice?Jestli jo,tak prosím napište mi odkaz inzerátu.Předem díky za odpověď.:)

Nejlepší odpověď
iceT

například zde,přímo Kostnická ulice,pokud se nespletli,stačí hledat,pokud chceš pomáhat,ono to zase tak těžké není,ale neuvedlas jaké parametry a jiné informace,např.jaká by měla být cena,či přes RK nebo ne.
http://www.mmre­ality.cz/cs/na­bidka/322127/