1prvni

Nevíte o dobrém právníkovi,který by vzal prípad,pro člověka v tísni a hlavně bez peněz?

Děkuji!

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Pokud na právnika nemáš peníze, a je tvůj nárok „oprávněný“ můžeš požádat o přidělení právníka soud, a zároveň žádat, aby ti byla platba za něj odpuštěna.

Soud ti ho nedá na nějakou blbost, pomluvu atd.

Další odpovědi
dědapetr

V každém městě jsou právníci bezplatní.
Doplňuji:
Tady stránka k nahlédnutí:https://www.go­ogle.cz/?gfe_rd=­cr&ei=yU0zVeC­cIOqk8weWpoDQDw&gws_rd=s­sl#q=bezplatn%C3%AD+pr%C­3%A1vn%C3%ADci

ivzez

Bezplatného právníka jedině prostřednictvím soudu,
bude potřeba doložit majetek.

Dále je možné se obrátit na bezplartnou občanskou poradnu,
která dokáže poradit v některých právních otázkách, doprovodí
i k soudu, ale nemůže před soudem zastupovat.

Některé záležitosti je možné bezplatně řešit i jiným způsobem,
např. se sepsáním žaloby pro dlužné výživné může pomoci OSPOD.

Pokud by mělo jít o osobní bankrot, je lepší se obrátit na advokáta,
který má s návrhy na oddlužení zkušenosti. Stojí přibližně stejně
(někdy i méně) jako/než „oddlužovací společnosti“, ale na rozdíl
od společností se na advokáte lze spolehnout.

Pro oddlužení bych doporučila poradnu při finanční tísni,
někde je součástí občanských poraden.

Hlavně žádnou „oddlužovací společnost“, připravila by Vás
i o to, co nemáte …

Pepa25

Chybí základní informace a to, o jakou oblast práva se jedná! Pokud jde o trestní stíhání, má každý nárok na obhájce ex-offo, u občanských bezplatné občanské poradny a u insolvencí poradny při finanční tísni, jak píše ivzez …

anonym

Právník co si nevezme koruny asi těžko bude k sehnání.
Zkuste oddlužení-insolvenci:
http://www.nsin­vest.cz/