okoun

nevíte nikdo????

Čau nevíte nikdo jak nainstalovat Metin2 na PC ve škole, když na to dvakrát kliknu tak dam: uložit a potom se mi ukáže: k instalaci musíte být přihlášeni s administrátor­skými právy. Díky.

Odpovědi
SinceX

Ahoj. To co jsi teď napsal nikdy neuděláš, protože je to chráněný tvým správcem sítě. Dalo by se to obejít. Ale na to bych tam musel být s Tebou. V žádném případě do toho nelez sám. Mohlo by se stát, že přeměníš funkce od Správce a to znamená, že bys mohl mít veliké problémy.

NickD

Jak již bylo řečeno …(SinceX)
Nevím jaký máš přístup,práva a povolení k této instalaci.Pro tyto možnosti co je nebo není možné nainstalovat na veřejný školní PC jsou správcové,admi­nistrátoři a hesla.Možné to samozřejme je,ale ve tvém případě bych to nedělal.