Nevite někdo z vas jak dlouho je firma Zepter na našem trhu…nikde na svych strankach to neuvaději.Děkuji

Je to snad tajne?

Nejlepší odpověď
tom004

Společnost Zepter International ČR byla založena 22. května 1991. Už dvě desítky let tak patří české zastoupení společnosti k nejúspěšnějším společnostem působícím v přímém prodeji na českém trhu a přináší svým zákazníkům vysokou kvalitu, úspory, zdraví, užitek a hlavně celoživotní záruku na ocelové výrobky.

Zdroj: http://sdeleni­.idnes.cz/zep­ter-slavi-v-ceske-republice-jiz-dvacet-let-fnb-/zpr_sdeleni.as­p?c=A110525_140928_zpr_s­deleni_ahr