Putin

Nevíte někdo jak zjistím značku kytarového snímače?

Mám doma kytaru – Epiphone, ale snímače jako Epiphone rozhodně nezní, zjistil jsem, že jsou vyměněné, ale nevím jaké značky, poradíte? Za odpovědi díky!
Doplňuji:
Díky za rady, fotku kdyžtak pošlu zítra, snad někdo poradí :)

Odpovědi
Kelt

Vezmi kytaru a jdi do obchodu s hudebními nástroji , prodavač by to měl vědět a poznat. Nebo si nech proměřit zesilovače nějakým přístrojem a pak podle charakteristik zjistit příslušný typ. Nebo se zeptej nějakého hudebníka, který hraje na elektrofonickou kytaru. Navíc ani neuvádíš fotku, aby to mohl někdo posoudit.