Bronzový

Nevíte nějakou podobnou online hru jako www.dobyvatel.cz ?

Vím že nějaká je.Již dávno jsem četl že existuje v podobě dobyvatele,nevíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Další odpovědi:

Zlatý

Znám Dobyvatele, vím že je to hra vědomostní. Co tady nabízím, není vyloženě o vědomostech, ale nic jiného mě nenapadá.

Hra se jmenuje "Horolezci" a v popisku ji přirovnávají ke Kolotoči, co se kdysi vysílal na Nově. Já tomu říkám spíš "akční šibenice" :) Hádáte tajenku, kterou bývá většinou nějaký citát, příp. název města atd. Když písmenko uhodnete, šplháte po skále nahoru - když neuhodnete, jdete dolů. Hrát můžete s kamarády nebo s náhodným soupeřem, kdo jako první dosáhne vrcholu, vyhrál. Po každé vyhrané hře se můžete rozhodnout, jestli se stejným soupeřem chcete hrát dál nebo ne.
Co vím, měla by existovat i varianta v angličtině - tu jsem zatím ale ještě nehrála.
Je to jinak docela zábava - moc často to nehraju, ale když čas od času zajdu na "jedno" kolo, většinou je z toho nakonec hodina :)

http://hry.czin.eu/…
Doplňuji:
Děkuju, iceT :) Já běžně hry moc nehraju, už tak totiž bojuju s nedostatkem volnýho času, ale na Horolezce jsem narazila kdysi na Facebooku a vydržela ji napoprvý hrát asi 2 hodiny. Od té doby se jí radši vyhýbám schválně, protože vím, že mě vždycky na pár kol strhne :))

Zlatý

Tak jsem zkusila odkaz barnajky a docela jsem se pobavila,zajímavá hra...
Doplňuji:
Nemáte zač barnajko,ona ta hra taky minimum vědomostí skýtá,i když není zrovna vědomostní,něco málo se jeden přiučí,ne?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.