luk4son

Nevite nazev teto hry?

Zdravim, hledam jednu starsi hru, ale nemohu si vzpomenout na nazev. Byla to jednoducha online hra, kde jste na zacatku mel hrdinu v jedne zemi, dobyval jste tamni mesta, kupoval armadu a zbrane. byli tam mala mesta a hlavni mesta napr. Japonske, germanske, atd atd. Mesto melo take hlavniho sampiona se kterym jste se mohl utkat v souboji 1v1. Nevite nekdo jak by se to mohlo jmenovat? Armada a sila bojovniku se urcovalo podle sily mesta. Mohli to byt bojovnici na koni, na dalku ci normalni rytiri. Zbrane byli stredoveke ( mece, sekery, kuse, vrhaci noze, …).

Odpovědi
Aappo

Travian možná?

Zdroj: https://online­game.travian.cz/?gclid=C­j0KCQiAosmPBhCPA­RIsAHOen-N3JEghiuWzhHTlSVROK­RH2D9CLZYiNsMAC­Lf3Gzvi8W8HfSen­zIXcaAtEuEALw_wcB

luk4son

nene. to není ono.