Kepler

Nevíte náhodou, kde se dnes pohybuje cena za litr kvalitní slivovice od pěstitele a z palírny?

Nejlepší odpověď
annas

Včera jsem mluvila s jedním známým, v palírně zaplatil Kč 130 za litr slivovice 53%.

Když k tomu připočítal další náklady, tak 1 l slivovice ho stojí asi 200 Kč.

Prodejní cena se pohybuje od Kč 250 a výš. Záleží také na síle. Dívala jsem se na nabídku v inzerátech.

Další odpovědi
e1232851@trb

okolo 300,–

střevo

no to bych měl vědět

Kepler

Nakonec jsem ji měl za 250.- Před hodinou mi ji kámoš přivezl. Je ale výtečná, z horských valašských trnek, 52%, ani se mi nechtělo věřit, že ji vypálil přede dvěma dny. Ještě nechám trošku odvětrat. Nejlepší, co jsem kdy pil.