Nevíte, kolik by stála letenka do Itálie a zpět?

Domlouvám se s kamarádkou, že bych ji na týden navštívila do Itálie, bydlela bych u nich, takže žádné další peníze připočítávat nepotřebuji, zajímalo by mě jen, kolik peněz by stála letenka do Itálie a zpět dohromady? Alespon tak orientačně
Doplňuji:
třeba nějakým tím nejobyčejnějším nejlevnějším nebo přijímatelným způsobem

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tak záleží na věkové kategorii, letecké třídě a aerolinkách a taky jak hodně dopředu si letenky zabukuješ – dá se létat do Říma za 4 litsíce tam a zpět.
Doplňuji:
Tak to si musíš projít aktuální nabídky aerolinek.Mrkni se třeba na Student Agency. Nejlevnější to ale bude autobusem – na sever Itálie doješ za noc, do Říma za 21 hodin.

Další odpovědi
Braník

Praha-Milán a zpět 2500kč