Nevíte, kdo by zprovoznil ionizátor?

Potřebovala bych opravit ionizátor – výroba ionizované (živé) vody). Prý je potřeba vyměnit odpor, ale není čitelná jeho hodnota.
Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Určitě existují servisy,které se zaobírají opravou ionizátorů,ale jelikož jste nezadala odkud jste,tak si to budete muset na internetu asi najít sama. Doporučuji se nejdřív podívat do papírů,které jste dostala při prodeji. Specializované servisy by tam měly být uvedeny,případně se kouknout,jestli se na přístroj nevztahuje záruka.