Ugo

Nevíte, kde se mohu kouknout na záznam z hokeje?

Zdravím,
hledám celý záznam z extraligy, nevíte kde ho mohu sehnat? Kromě české televize, tam ukazují jen zápas, ale diváky ne. Hledám to proto, protože moje přitelkyně byla na hokeji a byla na kameře. Všude jsem hledal ale nikde jsem nic nenašel, nemáte nejaké návrhy? :D Děkuju

Odpovědi
Edison

Co hokejka.cz?

Ugo

Hokejka nemá ještě dnešní zápas, doufám ze to tam bude ukázané.

Edison

Nevím, nesleduji. Jen vím, že existuje, kluci v práci na to koukaj, dyž jsme někde v terénu. Tak jsem to navrhl jako možnost.