beer

Nevíte kde koupit české kuře vzduchem chlazené? Myslím to se specielní, českou nálepkou .. V Albert, Billa ještě nebylo.

Doplňuji:
Zajímá mne především Brno..

Odpovědi
Hykam

Jistotu nemáte nikdy protože na obalu se uvádí pouze poslední zpracovatel.
Takže pokud si koupíte např: Vodňanské kuře tak máte pouze jistotu, že bylo zabaleno ve Vodňanech a dovezený může odkudkoliv, třeba z Polska.