Pokročilý

Nevite, kde bych mohla prodat sve obrazy a ruzné dekorace??

nebo co potrebuji k tomu, abych si otevrela stanek treba jen na tyden??
Doplňuji:
jsem z krnova...jinak me obrazy http://liduskagalerie.webnode. cz

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já osobně,než bych otvírala nějaký stánek,abych se raději rozhodla pro některé internetové inzertní portály,,pořádně vše nafotit,zdokumentovat a vesele inzerovat.

Jinak nevím odkud jste,pokud by jste nebyla daleko od Prahy,tak tam je možnost každý týden prodávat na velkém tržišti ve Vysočanech,,,prodávají tam úplně všechno....

Další odpovědi:

Zlatý

inzertni portaly jsou dlouhodobě docela vyhodny zpusob prodeje domaci tvorby, aukro.cz napriklad, ještě lépe ebay.com ... můžete tam cenu i trochu nadsadit, u takoveto tvorby ktera bude nejspis pro nekoho darkem se to tak trochu ocekava.

Já bych tak volila internetovou inzerci nebo Aukro, na otevření stánku potřebujete povolení a ŽL, to je myslím zbytečné, ale pozor, z prodeje budete mít vedlejší příjem, který musíte zdanit, ale až nad určitou částkkou, bylo nad 20 000 Kč, ale nevím zda se tato částka nezměnila.

Bronzový

Domácí výrobky se hodně prodávají na Flér.cz nebo na Mimibazaru. Kamarádka prodává na Fléru a celkem se ji daří.

Zlatý

Zkusila bych internet.
A také před vánoci je vhodnější doba.
Potřebuješ živost.list a pak na nějakém vhodném místě si pronajmout místo. Pokud máte vlastní stánek. Pokud ne, tak se podívat na něco, kde pronajímají místa i se stánkem. Ve městech bývají předvánoční trhy, podmínky jsou různé.
Zajdětě na magistrát, tam by vám měli říct co a jak.
---------
Obrázky jsou moc pěkné :-).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.