Respekt

Nevíte jestli, u nás výjde americká knižní série od Darrena Shana ZOM-b ? A pokud ano nevíte kdy ?

Stačilo by mi přibližné datum.

Nejlepší odpověď
annas

Zom-B je, nebo spíš bude, dvanáctidílná série zaměřující se, jak už název napovídá, na zombíky. První díl byl vydán v angličtině 27 Září 2012 a každý díl bude vycházet po třech měsících až do roku 2015.

Druhý díl knihy vyšel v lednu 2013 (Zom-B Underground), třetí díl vyšel v březnu 2013 (Zom-B City) a čtvrtý díl vyšel v červnu 2013 (Zom-B Angels). Další díl by měl vyjít v září 2013 (nejspíš Zom-B Baby).

Našla jsem na jedné stránce, že žádné nakladatelství nemá zatím v úmyslu tyto knihy vydat česky, protože nebyly přeloženy.

Z různých zdrojů.

Možné koupit v angličtině.
Např. http://www.ara­ra.cz/t/search­.php?q=Zom-b&class_id=0&x=33&­y=9