HerbiG

Nevíte jestli děla bronzer MangaSun fleky jako běžný samoopalovací krém ?

Nevíte jestli děla bronzer MangaSun fleky jako běžný samoopalovací krém ?
Doplňuji:
kamosce delal fleky furt .. :P a jeste ji to barvilo tricko …

Nejlepší odpověď
ReHu

Netuším, který běžný samoopalovací krém máš na mysli. Mě fleky nedělal. Je potřeba ho důkladně stejnoměrně rozetřít.
Doplňuji:
Tak asi měla nějakej šmejd.

Další odpovědi
iceT

Taky je dobre pred nanesenim samoopalovaciho pripravku provest peeling celeho tela,tedy pokud ho pouzijete na cele telo.
Mam vyzkouseny s.olej od garnier,fleky nedelal,a nebo je moznost zajit si do salonu na nastrik samoopalovaciho pripravku,tam je 100%jistota,ze fleky nebudou,a jeste to mate stejnomerne vsude.Stoji to kolem 300,–.