petan

nevíte jaký plat mají vojáci ?

Doplňuji:
tak když si někdo udělá vojenskou školu tak ten nástupní plat kolik by zhruba byl

Nejlepší odpověď
lexx

na to není jednoznačná opověď…hodnost, funkce atd. kaprál není plukovník, že

Další odpovědi
led

Šest tisíc vojáků na základních funkcích v šesté platové třídě bere mezi 15 a 16 tisíci hrubého.
PS.
Pred úpravou platov z úsporných dôvodov

Zdroj: http://www.na­sepenize.cz/pla­ty-vojaku-maji-klesnout-ti-za-mene-slouzit-nechteji-a-vyhrozuji-odchodem-7153

Terryle

Kamarád dělal vojenskou vysokou – Univerzitu obrany v Brně. Co vím, tak už v prváku při studiu bral cca 8000 měsíčně, jen za to, že chodil do školy. A s rostoucí hodností to šlo samozřejmě razantně nahoru, ale to už přesný čísla vážně nevím.

anonym

Petan se ptal na plat vojína a ne pod,či důstojníka!