☺♥Jana ♥☺

Nevíte jak upravit (smazat) nepovedenou otázku z odpovedi.cz ? :)

Nevíte jak upravit (smazat) nepovedenou otázku z odpovedi.cz ? :) Děkuju za odpovědičku :D

Nejlepší odpověď
Mravenec

Upravit lze pouze jednou. Smazat myslím nemůžete, ale můžete otázku uzamknout nominací nejlepší odpovědi.

Jelikož jste zde poměrně nová, může se stát, že zazmatkujete, nevidím v tom problém. :D

Další odpovědi
Kulpix

Upravit ji můžeš jednou ty, tak, že na ni najedeš a dáš upravit. A upravit(opravit) příspěvek může v neomezeném počtu pouze admin, nebo něktrrý z korektorů( Annas,Quentos).

Smazat ji můžeš tak, že dáš nahlásit a důvod- duplicitní příspěvek.
Smazat resp. skrýt příspěvek může jakýkoli uživatel který je ,,ZLATÝ nebo STŘÍBRNÝ''. Admin poté rozhodne co s příspěvkem a informuje tě mailem. Zda příspěvek navrátí, či nadobro smaže.