Malvína

Lze nějak odstranit mnou nechtěně označenou otázku za zajímavou ze svého seznamu?

Dobrý večer.
Na Odpovědi chodím přes mobil, tudíž se mi zobrazují v mobilní verzi. Nechtěně jsem označila otázku za zajímavou. Nyní se mi ukazuje v seznamu oblíbených otázek na mém profilu. Lze to nějak zrušit, odebrat?
Děkuji

Zjentku, díky za projevenou náklonnost, ale kvůli mé „blbosti“ bych nedopustila smazání něčí otázky 🙂

Nejlepší odpověď
zjentek

Pošli odkaz na tu otázku a já ji smažu! ;p

Ps: mám tě rád ;)

Další odpovědi
marci1

Nelze, jedině by tu otázku někdo smazal. 🙂

led

Vyrieknuté slovo nemožno vrátiť späť.
Je možné ho len odvolať, vymazať z pamäti…
Pokiaľ ste spravili chybu v označení príspevku, môžte na svoj omyl v diskusii k danému príspevku upozorniť .

„I mistr tesař se někdy utne“ https://lajk.i­prima.cz/extrem/i-mistr-tesar-se-nekdy-utne-10-fotek-ktere-vas-presvedci-o-tom-ze-cesti-remeslnici-nejsou-tak#gallery-4191893&item-4191853

ivzez

Mohla byste ji odstranit jenom ze seznamu sledovaných otázek.
Potom by se Vám přestala zobrazovat ve Streamu.

marci1

Malvíno, neboj, my jsme jen vtipkovali. 🙂

Malvína

V pořádku, jde poznat, že jste správný lidi! 🙂

marci1

Díky. Jevíš se nám sympaticky. 🙂

Malvína

Tak to jsem ráda. Tento dojem je oboustranný 🙂

zjentek

Malvíno, to já také ne, ale ty mně za to prostě stojíš! ;)

Malvína

Tak to je lichotivé, děkuji. Čím jsem na tebe udělala dojem? 😁

zjentek

Tak to nevím. Jsou dvě možnosti. Za á- nějakým způsobem jsem schopen vycítit inteligenci. Za bé- avatarem? Fakt nevím..

Malvína

🙂 No vidíš! Byť se jedná o kreslený avatar, je mou věrnou kopií 🙂

zjentek

;) No vidíš! Jak ses šikovně vyhnula bodu á! ;) ;)

Malvína

Tak k tomu jsem se ani vyjádřit úplně nechtěla. Hloupá, dle mého, nebudu, ale jak moc inteligentní, to nechám na posouzení ostatními 😁 Hlavně to s tou chválou nepřeháněj, ještě mi stoupne ego!! 🙂

zjentek

Hmmmmmmm marci, tak tys to rozlouskla!