Katrous

nevíte jak se zbaviit reklam v pravo dole?

máte stejný problém.?pořád se mi tam zobrzuje reklama a nkdy jsem to tak neměla a u nikoho jsem to neviděla :) děkuji
Doplňuji:
sthla jsem adblock vše udělala ale nefunguje :(

Nejlepší odpověď
HakitoCZ

Popravdě nevím, jakou reklamu myslíte, protože už dlouho mám nainstalované rozšíření Firefoxu, Chrome ho má taktéž: Adblock
Adblock Vás zbaví víceméně všech reklam na internetu.
Jenom upozorňuji, že si na „čistý internet“ člověk hodně rychle zvykne a jakmile potom přijde k pc, který tento doplněk nemá, je to poměrně šok.
Hakito
Doplňuji:
edit: Mám otestované dvě verze, Adblock plus a Adblock lite. Používám oba souběžně a nemůžu si ztěžovat.
A když se někde náhodou reklama objeví, dá se snadno přidat element do používaných filtrů.

HakitoCZ

Tak postupně

  • Co máte za prohlížeč?
  • Pokud Firefox, po instalaci vyskočila možnost „Restartovat“ jelikož se veškeré změny projeví až po restartu.
  • Chrome by to měl okamžitě začít používat a reklamy skrývat.
  • Zkuste jiné stránky, jestli to funguje jinde.