Avatar uživatele
Killmen

Nevíte, jak se jmenuje tenhle song od KORN?

klip je z živého koncertu a v klipu jsou také takový, jakoby červi s lidskými hlavami, nebo fotkami hlav, a jejich tělo tělo má barvu kůže a z kůže také vystupovali. Na konci zpívá něco jako ,,spinning awaay" tím spinning si nejsem moc jistý. A song falling away from me to není.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, SteimlX před 3338 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

pozorně jsem pročetla jejich diskografii a
skoukla jsem i YouTube a nic jsem nenašla..
spousta klipů v diskografii chybí třeba by se
tam našel smůla :(

http://www.dis­kografie.cz/kor­n/
Doplňuji:
napověděl mi kolega
je to song
Trash :
Korn – Trash (Live at The hammerstein 2002 3/14)
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Ik248UUA9ng&in­dex=3&list=PLM-Hzlc0MM9jiVLzbQkRBQdyz­JuWJreIs

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SteimlX

Ty jo, kolem roku 2003 jsem to měl na kompu, ale teď opravdu hledám asi půl hodiny a nemůžu to nikde najít.
Jsem ale přesvědčenej, že to bylo tak na 95% z alba untouchables a možná z take a look iń the mirror, ale spíš to vidim na untouchables, rozhodně budu ještě pátrat, pač jsem jejich velkej fanda a že něco takhle nevim mě uplně zamrzelo

Doplňuji:
Hele tak si myslim, že to má určitě něco společnýho s timhle koncertem Live at Hammerstein 2002 je to vydaný i jako ofiko video, na youtube jsou nějaký věci a hlavně ta obrazovka na podiu a tak to je určitě ono i ten jeho mikrofon, uoplně si vybavuju jak tam jsou střihlý ty záběry do kytary a do ucha a ty červi..... možná když to někde neofiko stáhneš jako komplet dvd.....

Upravil/a: SteimlX

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Poslouchám je taky někdy a nedalo mi to musela jsem hledat :))

před 3338 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SteimlX

Rozhodně zasluhuješ respekt ) našlas

před 3338 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SteimlX

Díkec briketko, vůbec by mě nenapadlo, že to bude song z issues… jsem se seknul na toa ranžmá a tim pádem i dobu ve který to bylo a trash jsem furt vynechával… dík )) jo a i dík za dotaz killmenovi

před 3338 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek