Killmen

Nevíte, jak se jmenuje tenhle song od KORN?

klip je z živého koncertu a v klipu jsou také takový, jakoby červi s lidskými hlavami, nebo fotkami hlav, a jejich tělo tělo má barvu kůže a z kůže také vystupovali. Na konci zpívá něco jako ,,spinning awaay" tím spinning si nejsem moc jistý. A song falling away from me to není.

Nejlepší odpověď
briketka10

pozorně jsem pročetla jejich diskografii a
skoukla jsem i YouTube a nic jsem nenašla..
spousta klipů v diskografii chybí třeba by se
tam našel smůla :(

http://www.dis­kografie.cz/kor­n/
Doplňuji:
napověděl mi kolega
je to song
Trash :
Korn – Trash (Live at The hammerstein 2002 3/14)
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Ik248UUA9ng&in­dex=3&list=PLM-Hzlc0MM9jiVLzbQkRBQdyz­JuWJreIs

Další odpovědi
SteimlX

Ty jo, kolem roku 2003 jsem to měl na kompu, ale teď opravdu hledám asi půl hodiny a nemůžu to nikde najít.
Jsem ale přesvědčenej, že to bylo tak na 95% z alba untouchables a možná z take a look iń the mirror, ale spíš to vidim na untouchables, rozhodně budu ještě pátrat, pač jsem jejich velkej fanda a že něco takhle nevim mě uplně zamrzelo

Doplňuji:
Hele tak si myslim, že to má určitě něco společnýho s timhle koncertem Live at Hammerstein 2002 je to vydaný i jako ofiko video, na youtube jsou nějaký věci a hlavně ta obrazovka na podiu a tak to je určitě ono i ten jeho mikrofon, uoplně si vybavuju jak tam jsou střihlý ty záběry do kytary a do ucha a ty červi..... možná když to někde neofiko stáhneš jako komplet dvd.....

briketka10

Poslouchám je taky někdy a nedalo mi to musela jsem hledat :))

SteimlX

Rozhodně zasluhuješ respekt ) našlas

SteimlX

Díkec briketko, vůbec by mě nenapadlo, že to bude song z issues… jsem se seknul na toa ranžmá a tim pádem i dobu ve který to bylo a trash jsem furt vynechával… dík )) jo a i dík za dotaz killmenovi