Killmen

Nevíte, jak se jmenuje tenhle film?

Je to film, který se odehrává za 2.světové války a je o jedné židovské rodině, která se musela přestěhovat, do jedné ubytovny pro židy (viděl jsem jen začátek) Hlavní postava je tam takový chlap, co nosí klobouk a byla tam taková scéna, že Němci přišli za nějakou rodinou a řekli všem ,, vstante" a jeden z nich byl na vozíku, takže se nepostavil, a proto ho vyhodili z okna

Odpovědi
anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gFow3kIw­m2M ??

dejavu

Pokud se kolega netrefil, zkuste projet na www.csfd.cz tyto názvy filmů, které se týkají židovské problematiky za 2. sv. války, snad to tam najdete a bude to některý z nich
Chlapec v pruhovaném pyžamu
Démanty noci
Transport z ráje
Poslední vlak
Šedá zóna
Obchod na korze
Člověk bez osudu
Ďáblova čísla (TV)
Deník Anny Frankové
Odvážne srdce Ireny Sendler
Za zády peklo
Všichni moji blízcí
Der Lebensborn – Pramen života
Hodina tance a lásky (TV)
Lidice
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (TV)
Odsun
Pianista
Colette
Poslední vlak
Schindlerův seznam
Zapomenuté transporty do Polska
Život je krásný

Magix.cz

Pianista. Výborný film.