zjentek

Nevíte, jak dlouho je smazaná má otázka níže a kolik na ni bylo odpovědí a jaké byly?

Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek:

Tak už je to tady? Harašení zbraněmi se jen krátce po volbách znatelně prohlubuje? Neměl nakonec ten „zlý“ Babiš pravdu?

Kolik z vás by si přálo být zataženi do války? Vážně by mě to zajímalo. Pavel si dosud ani nezkusil úřad, nezahřál trůn, neotřel žezlo a již krutě bojuje (po vzoru soukmenovce-estéta Fialy)>>> https://www.no­vinky.cz/clanek/val­ka-na-ukrajine-pavel-je-potreba-vic-odvahy-zapad-by-mel-kyjevu-poslat-vse-krome-jadernych-zbrani-40421907#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=ab­test203_perso­nalizovany_la­yout_varC&utm_me­dium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz ): ): ):

Nejlepší odpověď
led

videla som tam len vašu diskusiu.
Že bola odstránená? Veď ste sa dotkli hviezd,
„Je nebezpečné dotýkat se hvězd, i na zem spadlých…“

https://www.bin­g.com/videos/se­arch?q=dot%c3%­bdkat+se+hv%c4%9bzd&vi­ew=detail&mid=05B52­44611F665BF4B4A05B524461­1F665BF4B4A&FOR­M=VIRE

Další odpovědi
Dochy

Přesně netuším, myslím, že zmizla ještě před polednem a pokud si dobře pamatuju, taks tam měl jen své dva dovětky v diskusi.

paul1

Bejbiš? Ten má vždy pravdu, tedy když náhodou nelže, co se ale stává jen vyjímečně.

EKSOT123

Fico (SK) k tomu napsal, že už je jasné kdo za Pavlem stojí. Osobně si dokonce nemyslím, že jeho zvolení byla náhoda. V minulých letech jsem tu opakovaně usvědčili naše sdělovací prostředky z manipulační jednostranné protiruské interpretace údajů. Toto se děje už přibližně 20 let, pravděpodobně s nějakým dlouhodobým plánem. V západních demokraciích se už naučili, jak lze sdělovacími prostředky zvrátit veřejné mínění. To se časem povedlo u nás i na UA. No a myslím, že Akce Pavel byla účelově připravená.

zjentek

Nestihly se přečíst odpovědi!

led

videla som tam len vašu diskusiu.
Že bola odstránená? Veď ste sa dotkli hviezd,
„Je nebezpečné dotýkat se hvězd (Pavel), i na zem spadlých (Babiš)…“
https://www.bin­g.com/videos/se­arch?q=dot%c3%­bdkat+se+hv%c4%9bzd&vi­ew=detail&mid=05B52­44611F665BF4B4A05B524461­1F665BF4B4A&FOR­M=VIRE

zjentek

Led, ano, to musíme. Dneska večer už to asi nestihneme. Ale musíme (; ((;

led

zjentek, nepolepšitelný zjentek,
lépe o kráse snít, co plátno dává…
nežli jak Vesmírní poutník
co dotknout Slunce se chtěl
padl spálen z nebes na Zem…