tomborova

Nevíte jak bych mohl ohromit s pionýrem?

Třeba nějaký triky.

Odpovědi
Děda Louda

Máš na mysli dorostenecký bicykl, fotoaparát, malý motocykl, instalatérský svěrák, nebo ještě něco jiného? Předpokládám, že ti nejde o člena předvoje rudých kádrů s pověstným rudým šátkem vlajícím na slunci.
Doplňuji:
Ten šátek ještě ke všemu hoří jako rozkvetlý vlčí mák.

venkovan

Já myslím, že celkem dobře. Domluvte se spolu a začněte dobrovolně zametat ulici či náměstí. Jen dej bacha – děti a tím pádem i pionýr už mají svá práva.

led

1 – Obráťte sa na Timura a jeho partu.
2 – dajte si modrú sukničku, bielu blúzku, okolo krku červenú šatku a prevádzajte babičky a deduškov, aj malé deti, cez cestu pekne po prechode a na zeleného panáčika
3 – mám pocit že jediný funkčný pionier (50ccm) je na ceste do Omska a ešte sa nevrátil (Miroslavst)/ tí ´délesloužící´ určita naňho pamätajú, aj keď ten pionier nebol až tak pionier, ale mustang

honza19hk

s fekálem se toho moc dělat nedá.Jediný co jsme s nim dělali je že jsme lítali po lese a poli.Ale musíš dát dozadu lepší vzorek a velkou rozetu.