Bronzový

Nevíte, co je to za kosmetiku?

Dobrý den,
mám takovou celkem blbou otázku. Asi minulý měsíc jsem viděla paní s plno igelitkama bílýma s červeným nápisem. Vím, že jsem si to googlila doma, ale v historii už to bohužel nemám a byla to nějaká kosmetická firma - nejspíše určitě katalogová. Nevíte co mám asi na mysli ? :) Neznáte to někdo ? Možná to byl název na "O" ale tím si nejsem jistá. (Avon, MaryKey, Oriflame, nic takhle známého to nebylo).

Osis to nebyl ale děkuji :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Orlane?
Nebo Olay?
L`Occitane?

Další odpovědi:

Pokročilý

Nebyl to Osis+?

Diskuze k otázce

Bronzový

chachar1922

ReHu - tak nic z toho :( A jsem z okolí Ostravy a vím, že na webu byli nějaké studia Frýdek-Místek, Ostrava a dalo se tam určitě sehnat "dealerku z okolí" Ale ani za prd si nemohu vzpomenout co to bylo. :-( Strašně mi v hlavě skáče OXALIS, že to mohlo být podobné té značce prodejny čajů, ale možná se mi to jen zdá. Snažila jsem se najít i seznam katalogových kosmetických firem a nic moc jsem toho nenašla. A nic známého to nebylo, co najdu třeba v DM, teta a podobně.

Zlatý

ReHu

Oxy?
O je Oxalisu podobné. Trochu :-)
Ale ta se asi prodává běžně v obchodech.

Bronzový

chachar1922

Tak víte co to nejspíše bylo ? Nakonec jsem si našla historii vyhledávání na svém účtu google. Myslím si, že to byla Alcina :) Takovou hroznou sklerózu mám :) Děkuji za pomoc, už na to nebudu myslet a vzpomínat :)

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 191
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.