Avatar uživatele
Hifive

Kosmetika Mary Kay

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, nevíte, jestli seženu makeup znacky Mary Kay i v obyčejných drogeriích typu DM nebo Rossman? Nebo je to něco jako Avon a musím to odněkud objednat? Děkuji za připadne reakce.

Zajímavá 0 před 4067 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mary Kay funguje prostřednictvím prodejců, nedodává se do kamenných obchodů, ale jenom do kosmetických studií společnosti Mary Kay. Na internetu je řada odkazů a možná najdeš něco, co bude docela blízko tvému bydlišti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Máš pravdu, je to MLM jako Avon nebo Oriflame. V drogerii neseženeš. Kdysi měli malý kamenný obchod v Praze na Palmovce, přímo u metra, ale nevím, jestli ještě funguje. Kžp – tady máš odkaz, tam jistě najdeš víc.
http://www.ma­rykay.cz/kontak­ty.php

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mariuhana007

Ja sem to tám nenasla ale nasla sem neco jiného

http://www.ma­rykay.cz/index­.php
Ale nadá se to objednat to se tam musi zajít

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LucinkaLuca

Já tuto kosmetiku prodávám. Nechávám si jí dovážet přímo z ameriky a vyjde mě o polovinu levněji než když se to objednává přes některou jejich prodejkyni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Derrynka

Omlouvám se, ale tuhle kosmetiku nemám ráda a nikdy jsem neměla. Je to jen drahá značka, která nenabízí nic extra… Já sama si potrpím na bio a eko produkty a ty si taky kupuju.

Avatar uživatele
Cizecek.M

No a kde bio a eko komsetiku kupuješ? A co přesně na péči o pleť používáš?

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Já jsem to už myslím tady někde psala. Alpik shop znáš? Já ho znám dlouho, ale kupovala jsem tam hlavně věci a prostředky do domácnosti. Jako věděla jsem, že tam mají i kosmetiku, ale dokud jsem měla oblíbenou značku, tak jsem to neřešila. Moje kosmetika mi ale přestava vyhovovat, tak jsem si koupila od nich a musím říct, že jsem maximálně nadšená.

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Já to mám teda stejně musím říct… Cosi jsem od nich kdysi měla a nějak extra wow, jako. Taky jsem jednou byla nalíčena jejich kosmetikou a taky nic moc. Hodně mastnou pleť jsem měla. No a kde ty bio a eko produkty kupuješ?

Avatar uživatele
GabulkaA

Ahoj, co se týká této kosmetiky, tak osobně ji nemám ráda, nekupuju a nechci ji ani podporovat. Je to kosmetika, kde platíš jen za značku a za reklamu. Jsou na trhu mnohem kvalitnější značky. Tuhle ale fakt nekupuj.

před 1005 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Honzin8

Jaká značka je podle vás lepší nebo nejlepší?

Avatar uživatele
VanesskaMala

Značek kosmetiky je prostě celá řada. Ale já osobně kupuju kosmetiku podle toho, co mi vyhovuje.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Já si kupuju kosmetiku od aetherclinic.com. Dlouhodobě k nim chodím na kosmetická ošetření, oni moji pleť znají, takže přesně ví, co mi doporučit.

Avatar uživatele
Lurenka

Hele, já krom toho, že si jednou za čas zajdu na kosmetiku (chloupky, akné a tak), tak si kupuju kosmetiku iuvenio. Vlastně mi ji kosmetička doporučila. No a jsem s ní spokojená.

Avatar uživatele
Lurenka

Hele, ono je to jedno, pokud pleti věnuješ věškerou péči. Já třeba osobně chodím na odborná ošetření. To je to nejlepší, co pro pleť udělat :)

Nový příspěvek