Bronzový

Nevíte co s tím je?

(mam Windows XP) U některých složek mam v režimu miniatury přiřazenej obrázek (místo 4 tam mam jeden co jsem si vybrala). Jenže od nějaký doby (všimla jsem si toho prvně asi před měsícem) se mi stává, že mam nějakou uplně jinou složku taky v režimu miniatury a místo 4 z daný složky se tam zobrazuje ten jeden co mam danej někde uplně jinde. I když vytvořim prázdnou novou složku, v ní další a v ní další a u tý "nahoře" - co v ní jsou ty ostatní dám "obnovit výchozí" a "použít šablonu na ostatní", pořád to tam je, jenom když rozkliknu každou tu složku a zvolim jinej obrázek - použít - obnovit výchozí tak to zmizí, ale chápete, že tohle přece nemůžu dělat se všema složkama... :-(
Doplňuji:
MrGandy: Co jste nepochopil? No prostě si udělám novou složku (buď do ní něco dám, ale dělá to i když je prázdná) a když to mam v režimu miniatury, tak tam na mě vyskočí třeba obrázek skleníku, kterej mam nastavenej v na hony vzdálený složce "zahrada" ve složce "fotogalerie". Když jsem ve vlastnostech složky, v náhledu vypadá normálně (bez obrázku)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když otevřete jakoukoliv složku,tak nahoře je záložka nástroje-možnosti složky a tam si vyberte dle přiloženého obrázku:

Zdroj: http://www.nadapenny.com/viewe r.php?id=t2011177nadap09551391 5220232.jpg

Další odpovědi:

Zlatý

vůbec nepoužívam prohlížení složek od woken.

používám Totalcommander, wokna jsou blbý, nedá se v tom pracovat.

Stříbrný

Souhlasím s arygnoc. Průzkumník a další podobné pomocníky "tento počítač" z windows nepoužívám. Nemám je rád.
V DOSovských dobách jsem si navykl na 2 panely (norton commander) a od té doby pracuji s modernějším totalcommanderem. Dá se spustit i v demoverzi, ale protože toho umí hodně, tak jsem jej brzo zakoupil. A pokud na nějakém PC není tak se dá nouzově spustit i z flashdisku.

Pokročilý

Moc jsem to nepochopil ... / ale chyba nebude ve windows XP .... vše co v něm je, jede, jak má...maximálně, že jste s tím něco udělal

Diskuze k otázce

Bronzový

Syd

rynek878

"Když otevřete jakoukoliv složku,tak nahoře je záložka nástroje-možnosti složky a tam si vyberte dle přiloženého obrázku:

Zdroj: www.nadapenny.com/… 3915220232.jpg"

Achjo, už jsem se chtěla radovat, že když zaškrtnu "neukládat miniatury do mezipaměti", tak mi ty nechtěný obrázky zmizely, jenže když kliknu "Použít", tak mi problikne i "Použít u pro všechny složky", takže je pak nemam nikde. Takže děkuju všem za doporučení a asi začnu upravovat ty složky jednu po druhý aby to zmizelo :-( . Kdyby snad někoho ještě něco napadalo tak ještě dodám, že by to mohlo mít nějakou souvislost s tím, že mam jako miniatury zobrazený všechny složky (pokud je ručně nezměnim), to jsem dřív neměla

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.