Zlatý

Nevím jak vy,ale když .....

.... čtu nějakou knihu,tak si k určitým osobám přimyslím hlas nějakého herce a čte se mi líp. A co vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jako dítě školou povinné jsem si vždy představovala děj knížky,zažraná do příběhu jsem nevnímala dění kolem sebe.Dnes je to skoro úplně stejné.
Spíš si říkám,že z toho či onoho příběhu by byl moc pěkný film.

Další odpovědi:

Zlatý

Barbakane-to je přece na čtení knih to nejkrásnější,když si při čtení vytvoříte svoji představu postav,prostředí,osob a někdy i jejich hlas.Můžete "pustit uzdu" fantazii.
Proto se obyčejně film natočený podle knihy,kterou jste přečetl, málokdy knize vyrovná.Je to vlastně kniha,která je viděna jinýma,cizíma očima.Žádný režizér,nemůže překonat vaši představivost a fantazii!
Tak to vidím já.

Zlatý

Ja si to väčšinou premietam (a vo farbe, 3D). Potom, keď to vidím sfilmované, alebo ako divadelnú hru - porovnávam.

Zlatý

Já zase -když je jméno hrdinů moc složité přizpůsobím si je podle sebe a pěkně se mi to čte.
Doplňuji:
Víc se mi ale líbí knihy ,ve filmu už to většinou nemá takový děj

Pokročilý

Tojá si jména herců nepřidávám, zajímavé...já se většinou vžívám do postav v příbězích.

Pokročilý

Je -li ta kniha dabována, filmována potom je to daleko působivější zážitek. Viz Bylo nás pět, nebo Babičku s Kurandovou.

Pokročilý

Tak to jsem rad,ze nejsu sam.Uz jsem si rikal,jestli je to normalni.Asi je to tim,ze kniha kterou cteme,jsme pred tim vydeli zfilmovanou,nebo autor charakterizuje postavy tak perfektne,ze podvedome si je priradime k nekomu koho zname.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.