Nevim co to je

Ale posledni dobou asi 5 mesicu mne prepadava pres den silna unava a to takova ,ze musim vseho nechat a jit spat,je to jak utok na telo.Kdyz se vyspim jsem par hodin v pohode.Pripadam si lina,ale neni to tak,chci se tomu branit no zatim jsem nenasla zpusob jak.Lekar mi tvrdi ze to je chvilove a ze to prejde,at si najdu nejakou aktivitu atd.V praci jsem cila,chodim plavat i do prirody a presto se tak deje.Jak mam nabyt zpatky energii.Dekuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Možná tzv. "jarní únava".

Další odpovědi:

Zlatý

Myslím, že to jarní únava není, když tento stav trvá cca 5 měsíců. Já to mám také už cca 1 rok a k lékaři se chystám, ale říkám si, aby mě nebyhodil, že to je prkotina. V noci spím do rána bez budáku 8 hodin, a v pledne mi padají víčka. Usnu i skroucená na židli.

Zlatý

Možná jde o následek přechozené, nevyléčené nemoci.......doporučovala bych jít na odběr krve.

Pokročilý

Jedná se spíse o spatnou zivotosprávu, zkuste si precíst clánek viz následující odkaz. JInak pomůze i zensen v potravinových doplncích, nejlepe prírodních, které nezatězují organizmus-napr. na www.zdraviplus.cz

Zdroj: http://www.novinky.cz/zena/zdr avi/158144-zahadna-unava-z-nev hodneho-jidla.html

Tohle mám také cca od října, listopadu. Přijdu do práce vyspalá, ale kolem dopoledne padám hubou na stůl :D
V práci to má dost lidí a taky jsme tu řešili, zda je to tím počasím...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.