Neveru nikdy

nepriznavejte a odpoustejte!Pisi na novinky.czPotkala vas nekdy tato situace ?Jak jste to vyresili?

Nejlepší odpověď
BEAES

Slyšela jsem…zatloukat,za­tloukat,asi je to lepší, mám několik kámošek, které přišly manželovy na nevěru a rozvedly se kvůli tomu, nedokázaly odpustit, časem zjistily, že udělaly chybu, neměly se bez něho lépe a často vzpomínaly. Někdy je lepší zapomenout a přejít to, vždyť každý je omylný a pokud toho člověk lituje, mělo by se mu odpustit.

Zdroj: život

Další odpovědi
anonym

Ano,mne potkala v byvalem manzelstvi.Sou­viselo to s vytackama,lzi a ukrojovani casu.Tusila jsem to,nehadala jsem se,akorat jsem se zeptala-zapomel si co jsi slibil pred svedky?To uz jsi vlastne lhal a odesla na porad.Slib manzelsky-neni jistota,dnes uz to vim.

Ewush

Bohužel (nebo bohudík?) potkala. Vztah šel do kytek, protože i když bylo odpuštěno, neustále se o tom mluvilo, rozebíralo se to, až byla úplně ztracena důvěra a vztah skončil. Když člověk podvede jednou, podvede i víckrát… Každopádně nevěra je každého osobní věc.

ten který je

Ano nevěra bolí.Člověk by měl zatnout zuby a odolat nástrahám ženských vnadů.:-D

nabubindes

no, řekl bych to asi tak, nevěra je jedna z věcí se kterými by mněl člověk počítat, je to jako smrt… nemnělo by nás to překvapit, patří to k životu! nemám rád překvapení, jsem radši, když vím co mohu očekávat

DusanOrlik

Ano,tak JSEM TO UŽ ČETL.

Bumbes

… nebýt nevěry, tak jsem se podruhé neoženil. Někdy (výjimečně) to je i užitečná záležitost, když už je stávající vztah v troskách.

Michal

Snažím se do choulostivé situace se nedostat.Zatím se mi to daří.

anetadela1

Záleží na každým. My prožili nevěru na začátku našeho vztahu (z mojí strany). Já ale musela po měsíci s pravdou ven. Manžel (tenkrát přítel) tušil, že se něco děje a já se k němu chovala opravdu hrozně. Tak špatný svědomí jsem nikdy neměla. Čekala jsem že se rozejdeme, ale jsme spolu už 12 let. Jsem ráda, že mi odpustil.
Často si říkáme, že kdyby jeden druhého podvedl čistě kvůli sexu, tak se kvůli tomu svět nezboří.

pondělí

především,každý má začít u sebe a zjistit,proč byl jinde,co já nemám,a nebo je to jen lovec
největší důvod k nevěře je domácí zvik,a nuda ve vstahu i jinak dokonalém,
takže ten co se stratil ,vás stále chce,proč se rozcházet,
to je jako bych zakázal partnerce poslouchat hudbu,proto,že je zamilovaná do nějakého zpěváka.

anonym

To ten ktery je:ale i opacne by to melo byt,nejsou vini pouze chlapi!

ten který je

Souhlasím,jedna žena co bydlí nedaleko, si vodí domů neustále mnoho mužů a její manžel je v práci.Smutné je že před zraky svých dětí.Myslím si že se jí to jednou vymstí a děti až budou velké jí to vše vyčtou.

anonym

To Beas;nevim,nevim-ale co vim,ze jsem udelala dobre,protoze byvaly to dela i nove 3 zene.A tak jsem si jista ,ze suknickarstvi je pro ne dobrodruzstvi i za cenu rozbiti vztahu.