Nevěděl by někdo o metodě, jak se zbavit octomilek?

Upozorňuji,že v bytě je standardně čisto,žádné odpadky ve vaně,ani starší mrtvola.Asi jsem je importoval s květinami. Nic jiného mě nenapadá. Hajzlíkům se tady očividně zalíbilo,jsou malililinkaté, mrštné, nepostojí, otravují. Dost těžko se dají zabít,kupodivu.
Teď mi zrovna jedna s.....málem vlezla do nosu.Po konzultaci - prý to octomilky nejsou. Jsou to prostě mušky,ani milimetr nemají,ale otravují jako půlmetrovky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle vašeho popisu jsme měli stejné mršky. Z ničeho nic byly ve všech pokojích, kde květiny.
Nezabralo nic z babských rad, až přesazení kytek a nová hlína. Od té doby máme klid.

Další odpovědi:

Zlatý

Nejspolehlivější je v misce octová voda s trochou Jaru.Ocet je přiláká a Jar je usmrtí.ZAJ-PO

Zdroj: vlastní zkušenost

Zlatý

Prý se tyto mušky přinesou s květinami. Podívejte se na rady. 2 jsem okopírovala, další v odkaze.

1. Aby se kolem květináčů pokojových rostlin neustále nemnožily malé mušky posypeme zeminu vyluhovaným čajem.

2. Momentalne bojuji s muskama pomoci super pasti. Docela to funguje. Do prazdne otevrene lahve od vina jsem nalil vodu s octem. Ta svou vuni laka mušky, ktere vlezou dovnitr a vetsinou tam uz i zustanou, kde se utopi v octu. Verim, ze ma taktika bude uspesna. Provozuij jiz par dni a lahev je k veceru plna lapenych musek.

Zdroj: http://www.pokojoverostliny.cz /forum/zeminy-a-substraty/smut nice-v-pokojovych-kvetinach-02 33-187/

Bronzový

Z nově zakoupených květin to může být určitě . Prodávají v květinářství žluté lepové kartičky , buď na zavěšení nebo do hlíny . Fungují spolehlivě mám to vyzkoušeno . Ale že to jsou ,, SVINĚ " :-)))

Diskuze k otázce

anonym

Právě teď jsem skončil s přídělem palců.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 648
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.